Integra Dj Rafał Branecki

Integra Dj & wodzirej

INTEGRA DJ Wodzirej – Profesjonalnie

Zlecenie realizuję kreatywnie i kompleksowo: Dj Wodzirej, ciężki dym, napis Love, dekoracje świetlne, pirotechnika. Staram się maksymalnie integrować gości. Wychodzę z założenia, że nie wszystko da się załatwić za pomocą przycisku PLAY ???? Przyśpiewki, toasty i wiele innych śpiewam wspólnie z gośćmi. Układy taneczne, zabawy integracyjne i nietuzinkowe konkursy!
Wieloletnie doświadczenie nabyte jako wokalista, muzyk i konferansjer w rozpoznawalnym zespole muzycznym doskonale uzupełnia się z prowadzeniem wyjątkowych imprez. Jako kreatywny prezenter muzyczny zachęcę do zabawy najbardziej wymagających gości.
Zajmuje się oprawą muzyczną: wesel, bali, imprez urodzinowych, imprez firmowych.

Podczas prowadzenia imprezy utrzymuję stały kontakt z gośćmi, organizuję zabawy integracyjne i zapoznawcze, ciekawe układy taneczne oraz niebanalne konkursy.
Każda impreza jest dla mnie indywidualnym zleceniem a muzykę dopasowuję do upodobań gości i dla tego każde wesele jest inne.
Bogaty repertuar, muzyka polska, zagraniczna, znane i lubiane hity oraz nowości.
Doskonała konferansjerka, ciekawe sety muzyczne, krótkie przerwy, oraz wokal na żywo (przyśpiewki, toasty, wybrane utwory) – wszystko po to aby impreza była wyjątkowa i niepowtarzalna!
Zjawiskowe nowoczesne oświetlenie, wytwornice dymu, ciężki dym, dekoracja sali światłem, ażurowy napis LOVE z sercem w dowolnej kolorystyce, fontanny iskier.
Organizuję tradycyjne lub mniej tradycyjne oczepiny 🙂 z interesującymi konkursami dla gości (kilkadziesiąt propozycji do wyboru).

MEGA Pakiet na twoim weselu? – Mamy to!
Wyjątkowy ażurowy napis LOVE z sercem podświetlany w dowolnym kolorze, ciężki dym czyli taniec w chmurach, fontanny iskier (pirotechnika), dekoracyjne oświetlenie Sali – na te dodatki możesz otrzymać atrakcyjną cenę!

– do 50 km dojazd gratis
Zapraszam!