Ciężki dym i pirotechnika

Taniec w chmurach

Ciężki dym podczas pierwszego tańca daje nietuzinkowy efekt unoszenia się Młodej Pary w śnieżno – białych chmurach. Dym snuje się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości a zarazem romantyczności, oraz jest bardzo efektowny i sprawi że będziecie mogli poczuć się jak w bajce tańcząc w chmurach.
Wytwarzana z wytwornicy para przypomina niesamowite obłoki unoszące się tuż nad podłogą i dzięki temu dym ukryje drobne wpadki i “pomylone kroki” w tańcu, a goście będą obserwować to co najważniejsze, czyli powodzenie i radość na Waszych obliczach.

Dysponujemy profesjonalnymi wytwornicami ciężkiego dymu działającymi tylko i wyłącznie na bazie wody i suchego lodu. Urządzenia są całkowicie bezprzewodowe co oznacza, że nie jest wymagana obecność operatora podczas pierwszego tańca co znacznie wpływa na estetykę usługi! Tylko takie wytwornice gwarantują idealny efekt. Dym (właściwie para) snuje się delikatnie po ziemi. Nie unosi się, nie plami, nie wydziela zapachu, znika po chwili nie pozostawiając żadnych śladów.

Nasze wytwornice posiadają Certyfikat bezpieczeństwa więc bez obaw możemy używać w każdym lokalu.

Cenę ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości sali i liczby gości.

Fontanny zimnych iskier – idealne dopełnienie efektu

Polecamy fontanny zimnych iskier, które spowodują zachwyt gości i są idealnym dopełnieniem  pierwszego tańca, wjazdu tortu lub mogą posłużyć do ustawienia szpaleru świetlnego przed salą.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.